Profesjonalne rozwiązania IT

Misją BTC Sp. z o.o. jest tworzenie najlepszych rozwiązań informatycznych, zapewniających naszym Klientom bezpieczne i skuteczne prowadzenie biznesu. Oferujemy pełen zakres oprogramowania do zarządzania danymi osobowymi zgodnie z RODO, infrastrukturą IT oraz bezpieczeństwem informacji (ang. Data Loss Prevention).

Zmieniamy sposób myślenia. Identyfikujemy potrzeby naszych Klientów, proponując najlepsze rozwiązania. Sukces tkwi w odważnym działaniu, odejściu od przyzwyczajeń i schematów. Wyznaczamy nowe, efektywniejsze sposoby realizacji celów, które odpowiadają na potrzeby naszych Klientów. Tworzymy wartość i wprowadzamy jeszcze lepszą jakość. Wdrażamy rozwiązania, które zmieniają rynek i ułatwiają codzienną pracę w jednostkach organizacyjnych. Modyfikujemy i aktualizujemy nasze produkty, tak aby odpowiadały na potrzeby wciąż zmieniającego się rynku. Wyprzedzamy konkurencję w proponowaniu rozwiązań technologicznych, indywidualnie dostosowanych pod oczekiwania naszych Klientów.

Stawiamy na sprawdzone działania i rzetelną realizację celów!

RODOprotektor - BTC - Nasza siedziba
RODOprotektor - BTC - Poznaj Dział Sprzedaży

Dział sprzedaży

Prowadzimy szkolenia, pomagamy przy wdrożeniach, a także oferujemy jeszcze lepsze rozwiązania dla Twojego biznesu. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, by jeszcze lepiej realizować się we współpracy. Priorytetem dla nas jest Państwa zadowolenie, dlatego nigdy nie przestajemy szukać odpowiedzi i rozwiązań na Państwa potrzeby. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

RODOprotektor - BTC - Poznaj Dział Badań i Rozwoju

Dział badań i rozwoju

Nasz dział tworzą zaangażowani specjaliści, którzy doskonale czują się w świecie technologicznych nowości. Ludzie z pasją, którzy wciąż poszukują jeszcze doskonalszych rozwiązań informatycznych, tak aby oferowane oprogramowanie lepiej odpowiadało potrzebom naszych Klientów i zmieniającym się wymaganiom rynku. Oferujemy pełne wsparcie dla naszych Klientów!

Chcesz dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu RODOprotektor?

Wypełnij formularz!